Diyanet Birlik-Sen'den Diyarbakırlı Annelere Ziyaret

16 Ekim 2019 13:46 Diyanet Birlik-Sen 627

Diyanet Birlik Sen Genel Merkez ve Diyarbakır İl Başkanlığı heyeti, Diyarbakırlı annelerin başlattığı onurlu direnişe destek vermek için anneleri ziyaret etti.

Değerli Basın Mensupları;

Bizler bugün burada Diyanet Birlik Sen Genel Merkez ve Diyarbakır İl Başkanlığı heyeti olarak annelerimizin  başlattığı onurlu direnişe destek vermek üzere annelerimizin ziyaretlerine gelmiş bulunmaktayız.

Evlat acısıyla yürekleri yanan Kıymetli Diyarbakırlı Anneler

Sizler hiç bir annenin evladının teröre kurban verilmemesi ülkemizin huzur ve refah içinde yaşaması  için kutlu bir mücadele başlattınız.

Sizler başlattığınız bu kutlu mücadele ile Türk milletinin kalbinde taht kurdunuz.

Tarih Bu mücadelenizi  ve teröre meydan okuyan asil direnişinizi ve vakar duruşunuzu saygı ile yazacaktır.

PKK tarafından zorla kaçırılan evlatlar yuvalarına dönsün başka canlar yanmasın başka anneler ağlamasın diye Her şeyi göze alarak çıktığınız bu yolda inşallah sizler zafere ulaşacaksınız.

Türk Milleti olarak Ülkemizin geleceğine refahına birlik ve beraberliğine zarar vermeye çalışan terör örgütlerine ve siyasi uzantılarına karşı yıllardır Millet olarak topyekûn mücadele içerisindeyiz.

Biz Diyanet Birlik Sen Sendikası olarak Bu onurlu direnişinizin ve inançlı duruşunuzun  teröre ve onun siyasi uzantısına en büyük darbeyi indirecek iradeyi ortaya koyduğuna yürekten inanıyoruz.

Diyanet Birlik Sen Sendikası olarak diyoruz ki PKK ve onun siyasi uzantıları tarafından Evladını  Vatanı milleti devleti bayrağı ve mukaddesatı için gözünü kırpmadan şehit veren tüm şehid annelerinin feryadı gibi

Bugün burada Diyarbakırda ve Ülkemizin her yerinde evlatları dağlara kaçırılan ve rehin tutulan annelerin feryatları  da bizim feryadımız olmuştur.

Bu gün Diyanet Birlik Sen Sendikası olarak yeter artık Terör Son bulsun  feryadına destek vermek kardeşlerimizle safları daha da sıklaştırmak

dosta güven düşmana korku salmak birlik  ve beraber olduğumuzu göstermek amacıyla evlatlarımıza ve geleceğimize sahip çıkmak için günlerdir burada korkusuzca direnen annelerin ve teröre karşı gösterdikleri kararlı duruşun yanında ve destek olduğumuzu göstermek  için buradayız.

Annelerin başlattığı bu direnişin Devletimizin ve milletimizin teröre ve  karanlık yapılara karşı  devam eden mücadelesine olumlu katkı sağlayacağına Sendika olarak gönülden inanıyoruz.

Bu sebeplerle Evladı zorla veya kandırılarak kaçırılan Anne ve babaların bir an önce evlatlarına kavuşmasını Yüce Mevladan niyaz ediyoruz.

Artık TERÖR SON BULSUN dilek ve duasıyla  Devletimizin daha  daha güçlü olmasını

Şehit kanlarıyla sulanmış bu Topraklarda yaşayan Milletimizi kimsenin bölmeye bir birine düşürmeye gücünün yetemeyeceğini

Milletimizin huzur içinde kardeşçe hep birlikte yaşamaya devam edeceğini  DİYANET BİRLİK SEN sendikası olarak Diyarbakırdan

yüksek sesle haykırıyoruz.

Saygılarımızla. 30.09.2019

DİYANET BİRLİK SEN GENEL MERKEZİ

KENAN AK

YENİ GALERİLER

Diyanet Birlik-Sen

Siyasetin Değil, Diyanetin Sendikası

Diyanet Birlik-Sen

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi 35/A Kat 2- Daire No:6 Etimesgut-Ankara
ETİMESGUT / Ankara

Dernek Yazılımı: Tek Lider Medya © Tüm Hakları Saklıdır.