30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

01 Eylül 2020 11:54 Diyanet Birlik-Sen 916

 

30 Ağustos, yokluklar içindeki Türk milletinin, her türlü zorluğa rağmen hürriyetine ve bağımsızlığına olan tutkusunu ortaya koyduğu tarihtir.

Türk tarihinin en önemli dönüm noktası olan 30 Ağustos zaferinin, Türk milletinin milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde kadınıyla erkeğiyle topyekün sürdürdüğü özgürlük mücadelesidir.

Bu büyük zafer bir kez daha bütün iç ve dış hainlere ve düşmanlara Türk Milletinin hürriyet ve bağımsızlığından asla vaz geçmeyeceğini göstermiştir.

Türk Milleti hiç bir zaman kimsenin emri altına girmemiş, Hürriyetine düşkün bir millet olarak tarihteki şerefli yerini almıştır.

Rabbim, milletimizi; ülkemizi her türlü tehlikeden korusun.

Milletimizi, ikinci bir Kurtuluş Savaşı vermek zorunda kalmaktan muhafaza buyursun.

Atalarımızın kanlarıyla yoğrulan bu mukaddes vatan topraklarına her zaman göz dikenler olduğu gibi şimdi de, bundan sonrada topraklarımıza göz dikenler olmaya devam edecektir.

Hiç bir zaman Aklımızdan çıkarmamamız gerekir ki İç ve dış düşmanlar ve emperyalist devletler ülkemizi bir sömürü ülkesi haline getirmek için Türk Milletinin her daim zayıf anını beklemektedir.

Nitekim 15 Temmuz da Milletin silahını Millete doğrultacak kadar ihanetin ve hainliğin içinde olanlar milletimizin feraseti devletimizin kararlılığıyla hain kalkışma başarıyla bastırılmıştır.

Bu kutlu zaferleri, bu güzel vatan topraklarını bizlere hediye eden Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, hepsine şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu vatan uğrunda ömürlerini feda eden Devlet adamlarımızın ve Şehitlerimizin Mekânları cennet olsun.

Diyanet Birlik Sen Sendikası olarak Türk milletinin özgürlük ve bağımsızlığa giden yoldaki nihai zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın 98. yılı Milletimize

kutlu olsun. 27.08.2020

DİYANET BİRLİK-SEN GENEL MERKEZİ

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Diyanet Birlik-Sen

Siyasetin Değil, Diyanetin Sendikası

Diyanet Birlik-Sen

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi 35/A Kat 2- Daire No:6 Etimesgut-Ankara
ETİMESGUT / Ankara

Dernek Yazılımı: Tek Lider Medya © Tüm Hakları Saklıdır.